For costume ”Bir kıyafeti tasarlama sürecindeki yaratıcılık ve tekniğin bütünleşmesinden etkileniyorum” diyor.

For costume tekstil sektöründe Marka ve tasarımcı iş birliğini gerçekleştirerek For costume,popline,olisha gibi markalarla önemli projelere imza atmıştır. Abiye koleksiyonları için yüksek değerlendirmeler alan 2007 yılından itibaren’’FOR COSTUME HAUTE COUTURE’’olarak hedef kitlesine lanse edilmiştir.

Her for costume elbisesi istanbul’daki fabrikası ve bünyesindeki atölyelerinde kendi gözetimi altında yapılmakta.Yapılan her her elbise usta işçilik ve usta terzilik gösterisidir.Eşsiz tasarımları ve üstün kalitesi ile istanbul’dan international sahaya for costume hizmet veriyor.

For costume abiyede deneyimli ve özverili çalışanları ve müşteri memnuniyeti politikası sayesinde kaliteli ve istikrarın temsilcisi olmuştur. Kullandığı teknolojileri,Kumaşları ve Aksesuarları Araştırma geliştirme faaliyetleri başarılı satış ve pazarlama stratejisiyle her geçen yıl ihracatını dahada arttırmıştır.

For costume haute couture aile şirketi olmasına rağmen profosyonelliğe önem vermiş ve yönetiminde kurumsallığı benimsemiştir.Ayrıca halka açık bir firmadır.Finansal gücüyle güvenilir bir şirket olmayı başarmıştır.